Katekizmus

Az Új Apostoli Egyház Katekizmusa 2012-ben került kiadásra, és az újapostoli hit alapművének számít. Az újapostoli hit tanításának rendszerezett leírását tartalmazza.

A könyv összefoglalja az egész kereszténység közös alapmeggyőződését, és emellett kiemeli az újapostoli hit különlegességeit.

A Katekizmus nem ad választ minden részkérdésre, azonban sokféle lehetőséget felkínál hitre és korunkra vonatkozó dialógusokhoz és magyarázatokhoz.A Katekizmus magyar nyelven nem elérhető.

Katekizmus

Az Új Apostoli Egyház Katekizmusa beszerezhető a kiadótól könyv formájában, vagy App-ként iOS ill. Android alkalmazásra ingyenesen letölthető az internetről. A Katekizmus magyar nyelven nem elérhető.

App elérhető EN, FR, ES, PT, DE nyelveken:

iOS App (elérhető: App Store)

Android App (elérhető: Google Play)

Katekizmus kérdésekben és válaszokban

A Katekizmus kiegészítéseként 2015-ben megjelent a «Katekizmus kérdésekben és válaszokban», című kiadvány, ami szintén beszerezhető a kiadótól vagy elérhető elektronikus úton.

A könyv koncentráltan, célzott formában adja vissza a Katekizmus terjedelmes változatát,  és tagoltsága alapján 750 kérdéssel és válasszal valamint kevés szakkifejezéssel és egyszerű magyarázatokkal könnyen értelmezhető.

App elérhető EN, FR, ES, PT, DE nyelveken:

iOS App (elérhető: App Store)

Android App (elérhető: Google Play)