Gyülekezet -
és körzet keresése

«Tamás erre így szólt hozzá: „Uram, nem tudjuk, hova mégy: honnan tudnánk akkor az utat?” Jézus így válaszolt: „Én vagyok az út, az igazság és az élet; senki sem mehet az Atyához, csakis énáltalam.”»

János evangéliuma 14, 5-6

Portré

Magyarországon az első istentiszteletekre 1873-tól került sor. De csak jóval később – a második világháború előtt és után – alakult meg Budapesten az első újapostoli gyülekezet. Tíz gyülekezetével és kereken 430 tagjával a Magyarországi Egyházkörzet Thomas Deubel gondozása alatt áll.

Magyarország szomszédos országai Ausztria, Szlovákia, Ukrajna, Románia, Szerbia, Horvátország és Szlovénia. Az ország lakosságának száma közel 10 millió. A Duna egy nyugati és egy keleti részre osztja Magyarországot. Sok a látnivaló, pl. Hévíz, Európa legnagyobb termálfürdője, vagy a Balaton, Budapest és Debrecen.

Újévi beszéd 2021-ben Jean-Luc Schneider főapostol

Kapcsolatfelvételi űrlap